ul. Partyzantów 24, 10-521 Olsztyn (089) 613-26-40 geo@warmia.mazury.pl

W załączeniu umieszczamy notatkę prasową dotyczącą realizacji projektu „Nowe usługi infrastruktury informacji przestrzennej Województwa Warmińsko-Mazurskiego”

 

pdfNotatka prasowa.pdf

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej zmienił swoją lokalizację.

Obecnie pracownicy WODGiK pracują przy ulicy Partyzantów 24 w Olsztynie.

Szczegółowe dane teleadresowe, uwzględniające nowe numery telefonów, dostępne są w zakładce Kontakt.

Jednocześnie przypominamy, iż w związku z zagrożeniem wynikającym z rozprzestrzeniania się koronawirusa interesanci Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej obsługiwani są tylko za pomocą elektronicznych środków komunikacji. Wnioski o udostępnienie danych proszę kierować za pomocą platformy ePUAP lub drogą mailową.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 16.03.2020 r. w związku z zagrożeniem wynikającym z rozprzestrzeniania się koronawirusa interesanci Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej obsługiwani będą tylko za pomocą elektronicznych środków komunikacji. Wnioski o udostępnienie danych proszę kierować za pomocą platformy ePUAP lub drogą mailową. W drugim przypadku prosimy o przesyłanie skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego wniosku.

Pragniemy przedstawić Państwu nową odsłonę portalu Atlas Warmii i Mazur, czyli systemu informacji przestrzennej wykonanego w ramach projektu „Nowe usługi infrastruktury informacji przestrzennej Województwa Warmińsko-Mazurskiego”.
Jest to kontynuacja projektu „Warmińsko-Mazurska platforma GIS dla przedsiębiorstw” realizowanego w latach 2009-2013.
Zachęcamy do zapoznawania się z treściami tutaj zamieszczonymi oraz do zgłaszania swoich uwag i spostrzeżeń na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Strona 1 z 3